Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_allvideos has a deprecated constructor in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 18

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Pobjedom nad Poletom do 3. mjesta u Macincu

Nakon polufinalnog poraza Nedelišće je u utakmici za 3. mjesto ipak došlo do pobjede nad Poletom iz Svetog Martina na Muri. Utakmica je od početka otišla u jednom smjeru, igrači Nedelišća držali su loptu u svom posjedu i dominirali, ali bez konkretnije šanse za pogodak. No, nakon kratkog odmora za osvježenje i to se popravilo i Nedelišće je povelo u 30. minuti pogotkom Gorana Međumurca iz slobodnog udarca na 20 metara udaljenosti. Krajem prvog poluvremena Polet je bio dotučen, u 43. minuti Timotej Pintarić se sjurio u šesnaesterac, nanizao nekoliko protivničkih igrača, a zatim i zaobišao vratara i mirno poslao loptu u mrežu za 2-0. U zadnjoj minuti je Manuel Posavec probio po lijevoj strani, sam krenuo prema golu i gotovo neometan s ruba šesnaesterca zabio za visokih 3-0.

Drugo poluvrijeme također je bilo sadržajno, ali ne i efikasno. Polet je izgledao bolje na terenu nego u prvom dijelu i stvorili su nekoliko šansi koje nisu predstavljale problem za našu obranu. Nedelišće je moglo zabiti i četvrti pogodak kad se Međumurac našao sam pred vratarem Poleta, no zbog predugog odugovlačenja obrana mu je oduzela loptu. Iz kornera je pokušao Danijel Jagec, ali Nino Pintarić nije uspio do lopte koja je preletjela sve igrače. Polet je u zadnjih petnaestak minuta uspio postići pogodak i 3-1 je konačan rezultat ove utakmice. U finalu je Sloboda iz Slakovca bila bolja od slavljenika Centrometala s 2-1.

NK Nedelišće: Karlo Kocijan (od 46. Dario Novak), Manuel Posavec (od 68. Marko Smrtić), Nino Pintarić, Željko Đukes, Nikola Vinković, Tomislav Levačić, Danijel Jagec, Mateo Novak, Goran Međumurac, Manuel Marčec, Timotej Pintarić