Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_allvideos has a deprecated constructor in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 18

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Poraz od Plavih, pobjeda u Trnovcu

U subotu (1. kolovoza) su na Tratama gostovali Plavi iz Peklenice, momčad koja će se ove sezone pod vodstvom Danijela Štefulja natjecati u 2. ŽNL - skupina B. Nedelišće oslabljeno i bez nekoliko vrlo važnih igrača te pojačano mladim snagama koji su proizašli iz naše škole nogometa nije uspjelo ostvariti pobjedu. Uvjeti za igru bili su idealni, a utakmici koju je sudio Damir Mesarić iz Peklenice prisustvovalo je stotinjak gledatelja.

Gosti dolaze u vodstvo u 13. minuti, pogodak je postignut direktno iz kornera. U 22. minuti Boris Čižmešija lijepim potezom izjednačuje rezultat, a do kraja poluvremena Plavi postižu još dva pogotka. U 33. minuti na udaljenosti od 17 metara gostujući igrač šalje loptu u rašlje, a već u 35. minuti zabijaju i za 1:3. U nastavku utakmice Dejan Slunjski je sjajno naciljao vratarev lijevi kut i smanjuje zaostatak u 61. minuti. Konačnih 2:4 Plavi postavljaju u 68. minuti autogolom našeg Ervina Numanovića.

Spomenimo još da je sudac u prvom poluvremenu propustio dosuditi kazneni udarac za Plave, dok je u drugom poluvremenu dosudio za Nedelišće nakon prekršaja nad Manuelom Marčecom, no istom igraču vratar brani udarac. Prilika za pogodak bilo je puno, promašivali su Goran Međumurac, Nikola Poljanec, ali i Čižmešija koji se uspio upisati u strijelce. Svojim trkačkim sposobnostima i neumornošću gostujuće navijače koji su stigli u popriličnom broju posebno je oduševio Slunjski. Prvi nastup za Nedelišće u ovoj utakmici upisao je veznjak Mladen Filipović koji je stigao iz orahovačkog Papuka.

Nastupili su: Sebastijan Trstenjak, Patrik Međimurec, Matija Pintarić, Rudi Žganec, Petar Horvat, Dejan Slunjski, Mladen Filipović, Nikola Poljanec, Boris Čižmešija, Manuel Marčec, Goran Međumurac (još su igrali: Nikola Košir, Ervin Numanović, Leon Vrček, Robert Cvetković, Fran Vibovec, Dominik Jambrošić, Karlo Marciuš)


U nedjelju (2. kolovoza) je naša momčad gostovala u Trnovcu na proslavi povodom 30 godina postojanja NK Trnovec, koji se zajedno s Plavima natječe u 2. ŽNL - skupina B. U odnosu na početnu postavu protiv Plavih dogodile su se dvije izmjene, na klupi za rezerve ostali su Poljanec i Patrik Međimurec, a zaigrali su Boris Kosir u vrhu napadu i nakon desetak godina igranja u okolnim klubovima povratnik Nikola Branilović na bočnoj poziciji. Cijela proslava u Trnovcu je započela u 14:00 sati, a sama utakmica kojoj je prisustvovalo oko 200 gledatelja četiri sata kasnije. Glavni sudac bio je Casimir Rodrigue iz Nedelišća.

Za razliku od subotnje utakmice, ova je započela mnogo bolje u našu korist. Slunjski je u 10. minuti na udaljenosti od 25 metara opalio po golu i postigao prekrasan pogodak za rano vodstvo. U 22. minuti Kosir je strijelac za 0:2, a prije kraja prvog poluvremena u 14. minuti domaćin smanjuje na 1:2. Od propuštenih prilika vrijedi izdvojiti gredu koju je zatresao Međumurac. U drugom poluvremenu prvi pogodak u dresu Nedelišća postiže Filipović u 57. minuti, zatim Trnovec u 70. minuti smanjuje na 2:3 i s tim rezultatom završava utakmica.

Prije Ljetnog kupa koji se igra sljedećeg vikenda na rasporedu je prijateljska utakmica na domaćem terenu protiv Zavrča, slovenskog prvoligaša koji je već nekoliko puta gostovao na Tratama, utakmica se igra u utorak (4. kolovoza) s početkom u 18:30 sati.

Nastupili su: Sebastijan Trstenjak, Nikola Branilović, Matija Pintarić, Rudi Žganec, Petar Horvat, Dejan Slunjski, Mladen Filipović, Boris Čižmešija, Manuel Marčec, Goran Međumurac, Boris Kosir (još su igrali: Dario Novak, Fran Vibovec, Robert Cvetković, Ervin Numanović, Dominik Jambrošić, Patrik Međimurec)