Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_allvideos has a deprecated constructor in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 18

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Skroman nastup na turniru u Miklavcu

U drugom tjednu priprema za novu sezonu nogometaši Nedelišća gostovali su u Miklavcu na zanimljivom nogometnom turniru u organizaciji tamošnjeg županijskog drugoligaša Budućnosti. Turnir se odigrao 25. i 26. srpnja (subota i nedjelja), a prvog dana odigrana je samo jedna utakmica. Naša momčad ubilježila je poraz 2:1 protiv Mladosti iz Ivanovca, jedini pogodak za Nedelišće postigao je Boris Kosir.

Protiv Mladosti debitantski nastup u dresu Nedelišća upisao je Boris Čižmešija. Nedjelja je bila rezervirana za dvije utakmice, Budućnost se kao domaćin turnira automatski plasirala u finale gdje je dočekala Mladost, dok se Nedelišće u, uvjetno rečeno, utakmici za 3. mjesto susrelo s ligaškim rivalom Poletom iz Svetog Martina na Muri koji je dan ranije nastupio na turniru u Hlapičini. Početak utakmice kasnio je 10-tak minuta zbog kompletiranja protivničkog sastava.

Naša momčad dolazi u vodstvo pogotkom Nine Vizingera, isti igrač imao je priliku povećati vodstvo, no promašuje prazan gol. Zanimljivo je bilo pred kraj prvog poluvremena, Čižmešija izbija sam pred protivničkog vratara i pogađa stativu. Zato Poletovci ne promašuju, u zadnjim sekundama iz dvojbene pozicije dolaze do izjednačenja. U nastavku po tri pogotka sa svake strane, za Nedelišće koje je do same završnice imalo velikih 4:2 redom su zabijali Manuel Marčec, Nikola Poljanec i Vizinger.

U 85. minuti Polet smanjuje na 4:3 i do kraja utakmice uspijeva i izjednačiti rezultat što je ovaj susret odvelo u raspucavanje jedanaesteraca. U sedam serija bolja je bila svetomartinska momčad sa 6:5. Za Nedelišće su precizni bili Levačić, Čižmešija, Marčec, Topolnjak i Žganec, dok su promašili Vizinger kad je Polel promijenio vratara i na kraju Cvetković. Sebastijan Trstenjak obranio je prvi udarac Poleta.

Nastupali su: Sebastijan Trstenjak, Matija Pintarić, Tomislav Levačić, Danijel Mesarić, Nino Vizinger, Filip Topolnjak, Manuel Marčec, Nikola Poljanec, Goran Međumurac, Boris Čižmešija, Boris Kosir, Rudi Žganec, Patrik Međimurec, Dominik Jambrošić, Leon Vrček, Robert Cvetković, Veton Hasani