Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_allvideos has a deprecated constructor in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 18

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Amaterska reprezentacija uvjerljiva na Tratama

Nogometaši Nedelišća su pojačani s devetoricom "vanjskih" igrača na SRC-u Trate odigrali prijateljsku utakmicu protiv amaterske reprezentacije Hrvatske koju ove sezone čine igrači s područja Nogometnog središta Zagreb. Reprezentativcima je ovo bila generalka prije odlaska na UEFA-in Kup regija, amatersko Europsko prvenstvo koje u irskoj prijestolnici počinje 26. lipnja.

Iako je kiša prestala prije početka utakmice tek je stotinjak gledatelja prisustvovalo ovom prijateljskom susretu. Nedelišće je na raspolaganju imalo 19 igrača, osim 10 vlastitih nastupila su i četvorica juniora Zavrča, dva člana susjednog Međimurca, te po jedan iz kotoripskog Graničara, čakovečke Sloge, domašinečkog Dinama i austrijskog Miesenbacha. Reprezentacija je stigla sa 17 igrača - jedan drugoligaški igrač, 15 igrača iz 3. HNL - Zapad, jedan igrač iz MŽNL Središte te jedan iz zagrebačke Jedinstvene županijske lige.

Domaća momčad prvi put je zaigrala u ovakvom sastavu i vidjelo se da nema uigranosti, dok su reprezentativci pod vodstvom Sretena Ćuka dominirali što se odrazilo i na konačni rezultat. Gosti su poveli u 35. minuti, samo četiri minute nakon što je ušao u igru Arjan Rexhepi postigao je pogodak za 0:1. Gosti su nizali prilike, propustili dvije izgledne za pogodak i uputili još nekoliko dobrih udaraca izvan šesnaesterca, s druge strane Nedelišće je bilo mnogo bezopasnije i gotovo da nije bilo prilike za pogodak, možemo izdvojiti tek nerealizirani pokušaj Saše Treske.

U drugom poluvremenu gostujuća momčad povećava vodstvo na 0:2, u 57. minuti po drugi puta strijelac je Rexhepi. Od 65. minute promjena na vratima Nedelišća, izlazi Ivan Prekupec koji se iskazao sa svojim obranama, a ulazi Dario Novak. Reprezentacija u 75. minuti pogotkom Brune Špišića postavlja konačni rezultat 0:3. Gosti su imali još nekoliko neiskorištenih prilika, jedan pogodak je poništen zbog zaleđa, dok je jedna lopta odsjela na gredi. Kod Nedelišća je iz slobodnog udarca na 17 metara od gola pokušao Goran Međumurac, no lopta završava u bloku.

Igračima i stručnom stožeru amaterske reprezentacije želimo sretan put i puno uspjeha na Kupu regija u Dublinu!


NK Nedelišće - Amaterska reprezentacija Hrvatske 0:3

Igralište: SRC Trate, Nedelišće / Gledatelja: 100
Suci: Saša Fegeš (Nedelišće), Ivica Horvat (Čakovec), Mario Sukanec (Savska Ves) / Delegat: Božidar Jureković (Zagreb)

Strijelci: 0:1 Rexhepi 35', 0:2 Rexhepi 57', 0:3 Špišić 75'

NK Nedelišće: Prekupec (od 65. Novak), M. Pintarić, Đurasek (od 71. Žganec), Težak (od 71. Vibovec), Vuković (od 46. T. Pintarić), Špicar (od 57. Vizinger), Treska (od 46. Mesarić), Poljanec (od 46. Županić), Jambrošić, Slunjski (od 46. Marčec), Međumurac

Reprezentacija: Nevistić (od 46. Hadžić), Puretić (od 46. Janjiš), Ivkovčić (od 46. Javorović), Strjački (od 31. Rexhepi), Boroša (od 46. Rihtar), Perić, Mohač, Vrbat (od 46. Čunčić), Štulec (od 46. Špišić), Karamatić, Barišić (od 60. Vrbat)

Foto: Hrvatski nogometni savez