Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_allvideos has a deprecated constructor in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 18

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Teško izborena pobjeda protiv Centrometala

Nakon uvjerljivog poraza od Varaždina u srijedu, nogometaši Nedelišća u subotu (21. veljače) su na pomoćnom igralištu ugostili Centrometal iz Macinca, sedmoplasiranu momčad Međužupanijske nogometne lige Čakovec-Varaždin. Iako je prvotno bilo dogovoreno da u Nedelišće dolazi Obreš, ta utakmica ipak će se odigrati u Svetom Iliji, već u nedjelju (22. veljače) od 15:00 sati.

Prijateljska utakmica protiv Centrometala koju je sudio Miljenko Vizinger iz Nedelišća odigrana je pred 50-tak gledatelja, ali i po vjetrovitom vremenu što je zadavalo muke igračima obje momčadi. Početak utakmice opet nije bio na nivou, u 12. minuti se Jurica Vručina spetljao i nespretnom reakcijom poslao loptu u vlastitu mrežu, Nikola Košir mogao ju je samo ispratiti. U 23. minuti Nino Vizinger je lijepo usposlio Manuela Marčeca koji izjednačuje rezultat na 1:1. Zatim gosti opet dolaze u vodstvo, Marijan Dumančić koristi novi propust naše obrane i u 36. minuti zabija za 1:2. Nije se dugo čekalo na novo izjednačenje, već u 39. minuti strijelac je Vizinger.

U nastavku utakmice puno manje prilika za pogodak, trener Damir Maretić obavio je šest izmjena tokom drugog poluvremena. Priliku od 46. minute dobio je i 21-godišnji Dino Koren, obrambeni igrač koji je karijeru započeo u Omladincu iz Mačkovca, pa preko Međimurja 2013. godine došao u Šenkovec. Danijel Jagec prkosio je jakom vjetru i odličnim loptama pronalazio suigrače, ali bez realizacije. Na pogodak se čekalo sve do zadnjih trenutaka utakmice, Goran Međumurac se odlično snašao u šesnaestercu i poslao visoku loptu na drugu stativu gdje ju je spremno dočekao Timotej Pintarić za konačnih 3:2. Kao što smo već spomenuli, u nedjelju je na rasporedu gostovanje kod Obreša.

NK Nedelišće - NK Centrometal 3:2

Strijelci: 0:1 Vručina ag. 12', 1:1 Marčec 23', 1:2 Dumančić 36', 2:2 Vizinger 39', 3:2 T. Pintarić 89'

Nedelišće: Nikola Košir, Danijel Mesarić, Nino Pintarić, Jurica Vručina, Goran Varga, Filip Topolnjak, Dejan Slunjski, Goran Međumurac, Nino Vizinger, Manuel Marčec, Boris Kosir (još su igrali: Matija Pintarić, Dino Koren, Danijel Jagec, Timotej Pintarić, Rudi Žganec, Fran Vibovec)

Foto: Zlatko Premuš