Poraz od Varaždina u prijateljskoj utakmici

Prijateljska utakmica između Varaždina i Nedelišća u sklopu priprema za proljetni dio sezone ipak je odigrana, no ne na pomoćnom igralištu na Tratama kako je prvotno bilo dogovoreno, već na terenu s umjetnom travom koji se nalazi kod stadiona Varteksa zbog novonapadalog snijega. No niti taj teren nije se moglo u tako kratkom roku očistiti pa su se i Nedelišće i Varaždin morali prilagoditi snježnim uvjetima. 

Jesenski dio sezone u 3. HNL - Istok Varaždin je završio na solidnom 10. mjestu, ali sa samo pet bodova zaostatka za 4. mjestom. Momčad Nedelišća na utakmicu je otputovala u oslabljenom sastavu što je zadalo određene probleme treneru Damiru Maretiću, no i kao takvi bili su dostojan protivnik Varaždincima. Domaćin je pod vodstvom novog trenera, legende HNL-a Miljenka Mumleka, u prvih 45 minuta stvorio prednost od 2:0 i istu zadržao do kraja. Sljedeće subote (7. veljače) Nedelišće igra prijateljsku utakmicu protiv Slobode iz Slakovca.