Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_allvideos has a deprecated constructor in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 18

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Poraz od Varaždina u prijateljskoj utakmici

Prijateljska utakmica između Varaždina i Nedelišća u sklopu priprema za proljetni dio sezone ipak je odigrana, no ne na pomoćnom igralištu na Tratama kako je prvotno bilo dogovoreno, već na terenu s umjetnom travom koji se nalazi kod stadiona Varteksa zbog novonapadalog snijega. No niti taj teren nije se moglo u tako kratkom roku očistiti pa su se i Nedelišće i Varaždin morali prilagoditi snježnim uvjetima. 

Jesenski dio sezone u 3. HNL - Istok Varaždin je završio na solidnom 10. mjestu, ali sa samo pet bodova zaostatka za 4. mjestom. Momčad Nedelišća na utakmicu je otputovala u oslabljenom sastavu što je zadalo određene probleme treneru Damiru Maretiću, no i kao takvi bili su dostojan protivnik Varaždincima. Domaćin je pod vodstvom novog trenera, legende HNL-a Miljenka Mumleka, u prvih 45 minuta stvorio prednost od 2:0 i istu zadržao do kraja. Sljedeće subote (7. veljače) Nedelišće igra prijateljsku utakmicu protiv Slobode iz Slakovca.