Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_allvideos has a deprecated constructor in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 18

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Bez pobjednika u humanitarnoj utakmici Nedelišća i Međimurca

U organizaciji Nogometnog kluba Nedelišće u srijedu (15. listopada) na Sportsko-rekreacijskom centru Trate odigrana je humanitarna utakmica protiv Međimurca iz Dunjkovca-Pretetinca sa željom da se pomogne Tomislavu Levačiću u oporavku od teške ozljede koju je zadobio u 1. kolu Međužupanijske nogometne lige Čakovec-Varaždin protiv Poleta u Svetom Martinu na Muri. Svakom kupljenom ulaznicom gledatelji su donirali 10 kuna, naravno broj kupljenih ulaznica nije bio ograničen.

Utakmicu protiv Međimurca, trenutno šestoplasirane momčadi 1. županijske lige, Nedelišće je odigralo s ispremiješanim sastavom pred oko 150 gledatelja. Priliku su tako među ostalima dobili i novopridošli 17-godišnji vratar juniora Sebastijan Trstenjak te Franjo Pintarić, dugogodišnji Levačićev suigrač, koji danas nastupa za austrijskog niželigaša i trenira U-10 sastav u Školi nogometa Nedelišće. Gosti su poveli već u 5. minuti nakon lijepe akcije koju je pogotkom dovršio Darijan Treska. U 30. minuti Nedelišće izjednačuje, unutar šesnaesterca Nino Vizinger je neometan primio loptu i poslao je u mrežu Ivana Prekupeca.

Drugo poluvrijeme također je bolje otvorio Međimurec, do novog vodstva stigli su u 56. minuti kad se u strijelce upisao Bojan Kregar. Desetak minuta kasnije za potez utakmice pobrinuo se Goran Međumurac koji se na 20 metara od vratiju oslobodio dvojice gostujućih igrača i postigao prekrasan pogodak za 2:2, što je bio i konačni rezultat. Do kraja utakmice obje momčadi tražile su po jedan kazneni udarac, ali varaždinski sudac Kasa Vodopija nije se oglasio. U posljednjih 15-tak minuta trener Nedelišća Damir Maretić dao je priliku i trojici perspektivnih juniora koji će u narednim godinama imati priliku izboriti se za mjesto u seniorskoj momčadi.

NK Nedelišće: Sebastijan Trstenjak, Matija Pintarić, Franjo Pintarić, Manuel Marčec, Filip Topolnjak, Goran Varga, Nino Vizinger, Romano Nježić, Danijel Mesarić, Goran Međumurac, Ervin Numanović (još su igrali: Nino Pintarić, Danijel Jagec, Luka Špiranec, Patrik Međimurec, Marin Tin Kovačić)

NK Međimurec: Ivan Prekupec, Nikola Zanjko, Martin Hrušoci, Dejan Ivanuša, Darko Vabec, Nenad Balić, Nino Bestijanić, Jurica Bajzek, Bojan Kregar, Saša Treska, Darijan Treska (još su igrali: Saša Fuček, Rok Branilović, Matija Ivanuša, Ivan Rešetar, Saša Fučko)