Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_allvideos has a deprecated constructor in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 18

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Pobjeda u prijateljskoj utakmici protiv Trnja

Između dvije prvenstvene utakmice u MŽNL Čakovec-Varaždin i nakon uvjerljive pobjede nad Novim Marofom momčad Nedelišća je na Tratama ugostila Trnje iz Trnovca Bartolovečkog. Nogometaši Trnja članovi su varaždinske 2. ŽNL - Istok, a nakon četiri odigrane utakmice nalaze se na pretposljednjem mjestu sa samo jednim neriješenim ishodom i čak tri poraza na startu sezone s gol razlikom 5:10. Prijateljska utakmica odigrana je u utorak (9. rujna) s početkom u 18:00 sati, a sudac je bio Božidar Kolarić iz Novog Sela Rok.

Prvo poluvrijeme završilo je minimalnom prednošću od 1:0 za Nedelišće, a pogodak je postigao Nino Vizinger. U drugom poluvremenu pogodak iz kaznenog udarca za 2:0 postiže Manuel Marčec, a isti igrač je kasnije iz igre strijelac za 3:0. Do kraja susreta Trnje smanjuje zaostatak na 3:1 i tim je rezultatom završila utakmica. Bio je ovo jedan jači trening i provjera uoči utakmice 5. kola protiv Plitvice u Gojancu, mnogo igrača dobilo je minutažu u ovom susretu, a trener Damir Maretić dao je priliku i petorici juniora.

Za kraj jedna zanimljivost, drugi pogodak Manuela Marčeca na ovoj utakmici ukupno je 100. postignuti na SRC-u Trate, a zanimljivo je da je isti igrač u ožujku ove godine protiv Slatine postigao i 50. pogodak na novom stadionu u Nedelišću.

NK Nedelišće - 1. poluvrijeme: Dario Novak, Timotej Pintarić, Jurica Vručina, Nino Pintarić, Matija Pintarić, Fran Vibovec, Danijel Jagec, Goran Međumurac, Dominik Jambrošić, Nino Vizinger, Boris Kosir

NK Nedelišće - 2. poluvrijeme: Dario Novak, Marin Tin Kovačić, Patrik Međimurec, Matija Pintarić, Karlo Kocijan, Fran Vibovec, Romano Nježić, Danijel Jagec, Ervin Numanović, Manuel Marčec, Nino Vizinger