Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_allvideos has a deprecated constructor in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 18

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Pobjeda u Kotoribi tjedan dana prije početka prvenstva

Momčad Nedelišća je tjedan dana prije službenog početka nove sezone odigrala "generalku" protiv Graničara u Kotoribi. Domaćin je puno bolje otvorio utakmicu i poveo već u 5. minuti pogotkom Vilima Kosa. Vodstvo Graničara nije potrajalo dugo, u 13. minuti Danijel Jagec odlično pronalazi Gorana Međumurca koji je rutinski lobom prevario istrčalog vratara domaćih za izjednačenje. U sljedećim minutama Nedelišće je u potpunosti preokrenulo rezultat u svoju korist.

Na 20 metara od gola dosuđen je slobodan udarac kojeg je sjajnim udarcem u pogodak za 1:2 pretvorio Jagec u 18. minuti. Isti igrač jedan je od najzaslužnijih i za treći pogodak Nedelišća, gotovo ista situacija kao kod izjednačujućeg pogotka, s jedinom razlikom što se ovog puta u izglednoj prilici našao Nino Pintarić koji se upisao u strijelce postigavši zgoditak za 1:3 u 34. minuti s kojim je završeno 1. poluvrijeme.

U drugom poluvremenu imali smo prilike vidjeti izjednačenu igru bez izraženije dominacije jedne od momčadi. Jedini pogodak u nastavku utakmice pripao je domaćinu kad se u 56. minuti sam pred našim golom našao Mihael Belović, dugogodišnji igrač Nedelišća, i postigao pogodak za konačnih 2:3. Tokom prvog poluvremena nekoliko prilika nisu iskoristili Boris Kosir i Ivan Egri, a pred kraj utakmice Timotej Pintarić je izvrtio obranu domaćih i na kraju pogodio prečku.

NK Nedelišće: Karlo Kocijan, Matija Pintarić, Tomislav Levačić, Nino Pintarić, Gordan Vuk, Danijel Jagec, Filip Topolnjak, Ivan Egri, Goran Međumurac, Manuel Marčec, Boris Kosir (još su igrali: Dario Novak, Romano Nježić, Goran Varga, Danijel Mesarić, Timotej Pintarić, Nino Vizinger, Fran Vibovec)