Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_allvideos has a deprecated constructor in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 18

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Inter uvjerljiv na Tratama, Nedelišće prokockalo vodstvo od 2:0

Dva tjedna prije početka prvenstva Nedelišće je u subotu (2. kolovoza) na Tratama ugostilo Inter iz Zaprešića, drugoligašku momčad s prvoligaškim ambicijama. Trener Nedelišća Damir Maretić u ovoj prijateljskoj utakmici na raspolaganju je imao samo 14 igrača, dok je popis onih koji su izostali poduži, od obrane do napada. Kako se većinom radi o igračima mlađim od 21 godine, priliku su u početnoj postavi dobili oni najiskusniji, što je urodilo plodom.

Stotinjak prisutnih gledatelja nije dugo čekalo na prvi pogodak, no malo je tko očekivao da domaća momčad biti ta koja će prva doći u vodstvo. Već u 5. minuti je zaleđe izbjegao i dugu loptu odlično prihvatio Boris Kosir i rutinski poslao loptu u mrežu gostujućeg vratara Kristijana Jajala za 1:0. Zatim su u 18. minuti Goran Međumurac i Ivan Egri izigrali obranu Intera, potonji je uposlio Kosira koji još jednom sa sigurnošću zabija za 2:0. U međuvremenu su i gosti imali nekoliko dobrih prilika, a do pogotka su stigli u 20. minuti nakon slabe reakcije vratara Nikole Košira, strijelac je bio Marko Ćosić.

Do kraja poluvremena Inter je lagano preuzimao inicijativu, no bez pogodaka, dobar posao odradili su obrambeni igrači, a Košir je na vratima s par dobrih obrana sačuvao mrežu. U nastavku utakmice Inter je bio dominantan, najviše zbog ulaska novih igrača, dok u našoj momčadi nije bio takav slučaj. Drugo poluvrijeme priliku na golu dobio je Karlo Kocijan, a kasnije su u igru ušli i juniori Dominik Jambrošić i Tin Špiranec. Izjednačujući pogodak postigao je Marko Šlogar, za vodstvo gostiju od 2:4 pobrinuli su se Makedonci, Ilija Nestorovski i Nove Aceski, a konačnih 2:5 postavio je Ivan Grabovac.

NK Nedelišće: Nikola Košir, Goran Varga, Tomislav Levačić, Nino Pintarić, Matija Pintarić, Danijel Jagec, Romano Nježić, Ivan Egri, Manuel Marčec, Goran Međumurac, Boris Kosir (još su igrali: Karlo Kocijan, Dominik Jambrošić, Tin Špiranec)

NK Inter-Zaprešić: Kristijan Jajalo, Petar Bočkaj, Marko Ćosić, Borislav Simić, Ivan Čeliković, Tomislav Mazalović, David Dramac, Benjamin, Nove Aceski, Ivan Blažević, Ilija Nestorovski (još su igrali: Tomislav Hanžek, Ivan Grabovac, Luka Miletić, Tomislav Bosec, Jun Woo Lee, Josip Posavec, Marko Šlogar, Jan Stojanoski)