Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_allvideos has a deprecated constructor in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 18

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Bez pobjednika u gostima kod Jalžabeta

Samo dan nakon pobjede 3:1 nad Pušćinama na domaćem terenu, nogometaši Nedelišća su u nedjelju (27. srpnja) gostovali u Jalžabetu kod istoimenog domaćina i također novog člana Međužupanijske lige Čakovec-Varaždin. Prijateljska utakmica odigrana je na novouređenom stadionu, otvorenom ovog proljeća, a domaća momčad pokazala se kao tvrd protivnik, što se na kraju vidi po rezultatu.

U odnosu na susret protiv Pušćina bilo je nekoliko promjena u sastavu, a utakmica je završila neriješenim rezultatom 3:3. Za Nedelišće je dva pogotka postigao Boris Kosir, dok se jednom u strijelce upisao Ivan Egri. Našu momčad u srijedu (30. srpnja) očekuje nova gostujuća utakmica, a protivnik će biti Mladost iz Ždralova, do prošle sezone rival iz 3. HNL - Sjever.

NK Nedelišće: Nikola Košir, Nino Pintarić, Tomislav Levačić, Matija Pintarić, Timotej Pintarić, Marko Cindrić, Romano Nježić, Ivan Egri, Nino Vizinger, Manuel Marčec, Boris Kosir (još su igrali: Marko Smrtić, Filip Topolnjak, Tin Špiranec, Dominik Jambrošić, Fran Vibovec)