Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_allvideos has a deprecated constructor in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 18

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Nedelišće odradilo pucački trening u pobjedi protiv Pušćina

Nedelišće je nakon poraza od slovenskog prvoligaša Zavrča na SRC-u Trate ugostilo Pušćine, općinskog rivala koji će se također natjecati u novoj MŽNL Čakovec-Varaždin. Utakmica je odigrana u subotu (26. srpnja) pred 100 gledatelja, glavni sudac bio je Radovan Posedi iz Pušćina. Naša momčad bolje je ušla u utakmicu i od samog početka zaprijetila gostujućem vrataru. Tako je Nedelišće već u 13. minuti došlo do vodstva, nakon ubačaja Gorana Međumurca pogodak za 1:0 postigao je Manuel Marčec.

Deset minuta kasnije dosuđen je kazneni udarac za Nedelišće, udarac Ivana Egrija obranio je vratar Pušćina, no lopta se sretno odbija natrag do Egrija koji zabija za 2:0. U 32. minuti i gosti su dobili priliku za pogodak iz jedanaesterca, i iskoristili je za smanjenje rezultatskog zaostatka. Od 40. minute obje momčadi su nakon međusobnog naguravanja ostale s deset igrača na terenu, iz redova Nedelišća pocrvenio je Romano Nježić. U drugom poluvremenu dominacija naše momčadi bila je još izraženija, a konačni rezultat postavljen je u 75. minuti, Filip Topolnjak je proigrao Ninu Vizingera koji rutinski zabija za 3:1.

Osim pogodaka, puno je udaraca završilo unutar ili izvan okvira gola. Udarce iz daljine isprobavali su Danijel Jagec, Međumurac, Egri i Topolnjak, dok je iz blizine nekoliko puta pucao Timotej Pintarić, ali neuspješno pa gosti mogu biti zadovoljni sa samo tri primljena pogotka. Pred našim nogometašima u nedjelju (27. srpnja) je na rasporedu gostovanje u Jalžabetu, također članu međimursko-varaždinske Međužupanijske lige, a već u srijedu (30. srpnja) utakmica u Ždralovima protiv Mladosti.

NK Nedelišće: Karlo Kocijan, Matija Pintarić, Tomislav Levačić, Nino Pintarić, Timotej Pintarić, Danijel Jagec, Romano Nježić, Filip Topolnjak, Ivan Egri, Goran Međumurac, Manuel Marčec (još su igrali: Dario Novak, Nino Vizinger, Fran Vibovec, Dominik Jambrošić, Tin Špiranec)