Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_allvideos has a deprecated constructor in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 18

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Zavrč još jednom bolji od Nedelišća na Tratama

Umjesto ranije dogovorene "uzvratne" prijateljske utakmice s Varaždinom, novi protivnik Nedelišća na pripremama bio je slovenski prvoligaš Zavrč. Velik dio te slovenske momčadi čine Hrvati, počevši od stručnog stožera na čijem čelu su Željko Orehovec kao glavni te Damir Biškup kao pomoćni trener, dok je u igračkom kadru čak 14 nogometaša s hrvatskim državljanstvom. Bilo je ovo drugo gostovanje Zavrča na Tratama ove godine, u prvoj utakmici odigranoj krajem ožujka gosti su ostvarili uvjerljivu pobjedu 0:4 sa po dva gola u svakom poluvremenu.

Utakmica je odigrana u srijedu (23. srpnja) na SRC-u Trate pred stotinjak gledatelja. Gostujuća momčad držala je inicijativu na terenu veći dio utakmice i bila mnogo konkretnija u napadu, što se odrazilo i na rezultatu. Od prilika koje je stvorila naša momčad vrijedi izdvojiti nekoliko odličnih udaraca Ivana Egrija na gol Zavrča, no nijedna lopta nije završila u mreži. Gosti su na kraju ostvarili uvjerljivu pobjedu 0:3 s dva pogotka Mihe Kokola i jednim Ivana Antoleka.

U četiri prijateljske utakmice Nedelišće ima polovičan uspjeh, utakmice odigrane u subotu protiv Slobode (Slakovec) i Spartaka (Mala Subotica) završile su pobjedama, dok su one odigrane u srijedu na stadionu završavale uvjerljivim porazima. Sljedeća je na rasporedu u subotu (26. srpnja) s početkom u 18:00 sati i odigrat će se na Tratama protiv Pušćina, novog člana Međužupanijske lige Čakovec-Varaždin, a već u nedjelju (27. srpnja) odigrat će se utakmica u Jalžabetu protiv istoimenog domaćina.

NK Nedelišće: Nikola Košir, Matija Pintarić, Nino Pintarić, Tomislav Levačić, Manuel Marčec, Danijel Jagec, Romano Nježić, Filip Topolnjak, Ivan Egri, Goran Međumurac, Boris Kosir (još su igrali: Dario Novak, Timotej Pintarić, Fran Vibovec, Nino Vizinger, Dominik Jambrošić)