Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_allvideos has a deprecated constructor in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 18

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Uvjerljiva pobjeda naše momčadi u Maloj Subotici

Prve dvije prijateljske utakmice u sklopu priprema za novu sezonu odigrane su na domaćem terenu s polovičnim uspjehom - pobjedom i porazom, a sada je uslijedilo i prvo gostovanje. Nakon teškog poraza od Varaždina momčad Nedelišća je u subotu (19. srpnja) gostovala u Maloj Subotici kod županijskog prvoligaša Spartaka. U prvom poluvremenu Nedelišće je imalo laganu inicijativu na terenu i stvaralo konkretnije prilike, što se vidjelo i na rezultatu. Krajem poluvremena pogodak za 0:1 postiže Manuel Marčec na asistenciju Gorana Međumurca, a samo 2-3 minute nakon toga strijelac je bio i Nino Vizinger za 0:2 nakon ubačaja Gorana Varge.

Na početku drugog poluvremena trener Nedelišća Damir Maretić obavio je dvije izmjene, Dario Novak je na vratima zamijenio Nikolu Košira, dok je Marko Smrtić ušao umjesto Tomislava Levačića. U nastavku utakmice je domaćin bio taj koji je više napadao i nije im trebalo mnogo vremena da smanje zaostatak na 1:2. Taj se rezultat nije dugo zadržao jer je već u jednom od sljedećih napada Nedelišća igrač Spartaka u namjeri da je izbaci, poslao loptu u svoju mrežu za 1:3. Desetak minuta prije kraja iz igre izlazi Fran Vibovec, a ulazi Tin Špiranec koji je svojom svježinom unio malo živosti u ofenzivnom dijelu igre.

Pred sam kraj utakmice Smrtić je pobjegao domaćoj obrani, htio asistirati Špirancu, no lopta se od bloka odbija natrag do njega i iz neposredne blizine postiže pogodak za konačnih 1:4. U prvom dijelu je na gol Spartaka više puta zaprijetio Goran Međumurac, te jednom Matija Pintarić, no vratar je bio spreman. Vrijedi istaknuti i dobre reakcije naših stopera Levačića i Nine Pintarića koji su u prvom, odnosno drugom poluvremenu sačuvali mrežu praznom izbacivši loptu sa same gol linije. Utakmicu je pratilo oko 50 domaćih i gostujućih navijača, a idućeg tjedna pred nogometašima Nedelišća su nove dvije prijateljske utakmice o kojima ćete biti pravovremeno obaviješteni.

NK Nedelišće: Nikola Košir, Tomislav Levačić, Nino Pintarić, Goran Varga, Matija Pintarić, Filip Topolnjak, Fran Vibovec, Ivan Egri, Goran Međumurac, Manuel Marčec, Nino Vizinger (još su igrali: Dario Novak, Marko Smrtić, Tin Špiranec)