Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_allvideos has a deprecated constructor in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 18

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Dva pogotka Levačića u prvoj prijateljskoj utakmici

U ponedjeljak (7. srpnja) je momčad Nedelišća pod trenerskom palicom Damira Maretića krenula s pripremama za novu sezonu, na prvom treningu bilo je 19 igrača - devetorica iz prošle sezone, trojica novih igrača te sedam juniora. Već u prvom tjednu dogovorena je i prva prijateljska utakmica koja je odigrana u subotu (12. srpnja) na pomoćnom igralištu u Nedelišću pred oko 100 gledatelja. Protivnik je bila Sloboda iz Slakovca, također član novoosnovane MŽNL Čakovec-Varaždin, a sudac utakmice Patrik Kolarić iz Strahoninca, igrač koji je branio boje našeg kluba prošle sezone, dok u novoj sezoni zbog sudačkih obaveza u MŽNL ne može nastupati za Nedelišće.

Nakon izjednačenih pola sata igre i nekoliko prilika za pogodak na obje strane, Nedelišće je povelo u 35. minuti. U kaznenom prostoru srušen je Mateo Novak, a sudac pokazuje na bijelu točku, udarac Tomislava Levačića obranio je vratar Slobode, no lopta se odbija natrag do Levačića koji neometan posprema loptu u mrežu za 1:0. Naši su u par navrata pokušali iz daljine, a najopasniji po gol gostiju bio je Goran Međumurac koji je iz slobodnog udarca pogodio stativu. Početkom drugog poluvremena Levačić koristi gužvu u šesnaestercu nakon udarca iz kuta i zabija za 2:0 u 50. minuti. Već u 52. minuti nogometaši Slobode smanjuju na 2:1 i tim je rezultatom završena utakmica.

NK Nedelišće: Nikola Košir, Goran Varga, Tomislav Levačić, Nino Pintarić, Timotej Pintarić, Mateo Novak, Filip Topolnjak, Ivan Egri, Goran Međumurac, Nino Vizinger, Manuel Marčec (još su igrali: Dario Novak, Nikola Sakač, Matija Pintarić, Vjekoslav Pintarić, Ervin Numanović)