Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_allvideos has a deprecated constructor in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 18

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Odlično drugo poluvrijeme za pobjedu protiv Slobode

Igrači Nedelišća i Slobode iz Slakovca po hladnom su vremenu u subotu (9. veljače) na pomoćnom terenu u Nedelišću odigrali međusobnu prijateljsku utakmicu. Prvo poluvrijeme završilo je u korist Slakovčana koji su već na samom početku utakmice pogotkom Saše Treske poveli 0-1. Potpuno druga priča viđena je u drugom poluvremenu, neke stvari su se posložile i Nedelišće je, iako iz dvojbene situacije, izjednačilo golom Davora Piškora koji je izazvao pobunu gostujuće klupe na pomoćnog suca. 


Do kraja utakmice Sloboda je doživjela pravu katastrofu, a naši igrači prikazali svoje pravo lice, koje ne štedi protivnike ni u pripremnim utakmicama. Još tri pogotka postigao je Piškor do isteka 90. minute, a u strijelce su se jednom upisali i Saša Mihalic te povratnik u redove Nedelišća Marko Bađari, koji se vratio iz Austrije. Za goste su još pogotke zabili Mihael Belović, još jedan bivši igrač našeg kluba, koji se Slakovčanima pridružio u ovom prijelaznom roku, te 20-godišnji David Šoštarić za konačnih 6-3 u korist Nedelišća.