Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_allvideos has a deprecated constructor in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 18

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Poraz od Bistre na neutralnom terenu

Bistra i Nedelišće dogovorili su međusobnu prijateljsku utakmicu u Zagrebu na igralištu NK Špansko, a koja je odigrana u subotu, 16. veljače s početkom u 18:00 sati. Radi se o klubu koji dolazi iz Donje Bistre, koja se nalazi podno Medvednice i Sljemena, te koji je prošle sezone osvojio naslov prvaka 4. HNL - Središte-podskupina B. Za razliku od Nedelišća koje je 70 kilometara udaljeno od Zagreba, Bistrani su morali proći tek nekoliko kilometara ne bi li stigli do mjesta odigravanja utakmice.


U drugoj prijateljskoj utakmici igrači Nedelišća nisu uspjeli ponoviti prošlotjedni uspjeh protiv Slobode iz Slakovca. Na umjetnoj travi bolje su se snašli nogometaši Bistre, koji su ostvarili pobjedu 3-2. Za Nedelišće strijelci dvaju pogodaka bili su Davor Piškor, koji se iskazao i protiv Slakovčana, te Manuel Marčec. Nakon jesenskog dijela prvenstva Bistra se u 3. HNL - Središte nalazi na 9. mjestu sa po šest pobjeda i poraza te tri remija, ovaj poraz rezultat je trenutnog stanja, no do nastavka prvenstva naši igrači će biti puno spremniji.


Sljedeće subote (23. veljače) prema rasporedu se odlazi u Lendavu gdje će se odigrati trokut turnir s Poletom iz Svetog Martina na Muri te Unterschützenom, manje poznatim austrijskim niželigašem. U nedjelju (24. veljače), već dan kasnije slijedi generalka protiv Centrometala iz Macinca koji drži 1. mjesto na tablici 1. županijske lige.