Notice: Undefined variable: baseurl in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/responsive-tables/responsive-tables.php on line 17

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_allvideos has a deprecated constructor in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 18

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/kacunin/public_html/nk-nedelisce/plugins/content/igallery/igallery.php on line 15

Polet bolji u zadnjoj pripremnoj utakmici

Prijateljska utakmica protiv vodeće momčadi 1. županijske lige, Centrometala iz Macinca koja se trebala odigrati jučer ipak je otkazana, dok je susret s Poletom odigran prema predviđenom rasporedu. Nedelišće i Polet dogovorili su međusobnu utakmicu na neutralnom terenu, u slovenskoj Lendavi na igralištu s umjetnom travom. Na njemu su se u, za seniore neobičnom, prijepodnevnom terminu bolje snašli svetomartinski nogometaši.


Prvo poluvrijeme završilo je bez pogodaka na obje strane te je pobjednik odlučen u nastavku. Za vodstvo Poleta pobrinuo se Ante Begović lijepim pogotkom s oko 20 metara od gola, dok je njihovu prednost na 2-0 povećao Tiago Rodrigues. Pred kraj utakmice Nedelišće je tek smanjilo taj rezultatski zaostatak na konačnih 2-1 pogotkom Ivana Jarića.


Proljetni dio sezone nastavlja se sljedećeg vikenda kad Nedelišće u 17. kolu ima uvijek neugodno gostovanje u Ludbregu kod Podravine, trenutno drugoplasirane momčadi na tablici.


Lendava, 50 gledatelja
Sudac: Aldić, pomoćnici: Varšić i Perčić (svi Čakovec)

Strijelci: 1-0 A. Begović (64'), 2-0 Rodrigues (72'), 2-1 Jarić (85')

Polet: Đurkin, M. Karlovčec, Mi. Karlovčec, Horvat, Hren, A. Begović, Vinko, Brezovečki, Škvorc, K. Goričanec, Radiković (još su igrali: M. Begović, Perčić, Rodrigues, Sobočan, A. Goričanec, Kralj)
Trener: Krešimir Šenji

Nedelišće: Kocijan, Železnjak, Jarić, N. Pintarić, F. Pintarić, Jagec, Bujanić, Mihalic, Bađari, Piškor, Marčec (još su igrali: Međumurac, Perko, M. Novak, Vizinger)
Trener: Davor Piškor