Polet bolji u zadnjoj pripremnoj utakmici

Prijateljska utakmica protiv vodeće momčadi 1. županijske lige, Centrometala iz Macinca koja se trebala odigrati jučer ipak je otkazana, dok je susret s Poletom odigran prema predviđenom rasporedu. Nedelišće i Polet dogovorili su međusobnu utakmicu na neutralnom terenu, u slovenskoj Lendavi na igralištu s umjetnom travom. Na njemu su se u, za seniore neobičnom, prijepodnevnom terminu bolje snašli svetomartinski nogometaši.

Prvo poluvrijeme završilo je bez pogodaka na obje strane te je pobjednik odlučen u nastavku. Za vodstvo Poleta pobrinuo se Ante Begović lijepim pogotkom s oko 20 metara od gola, dok je njihovu prednost na 2-0 povećao Tiago Rodrigues. Pred kraj utakmice Nedelišće je tek smanjilo taj rezultatski zaostatak na konačnih 2-1 pogotkom Ivana Jarića.

Proljetni dio sezone nastavlja se sljedećeg vikenda kad Nedelišće u 17. kolu ima uvijek neugodno gostovanje u Ludbregu kod Podravine, trenutno drugoplasirane momčadi na tablici.