Poraz u prvoj pripremnoj utakmici

Nakon što je momčad 17. siječnja pod vodstvom igrača-trenera Gorana Međumurca započela s pripremama, prvog dana veljače odigrana je i prva prijateljska utakmica ove zime. Utakmica je odigrana u Lendavi s početkom u 13:00 sati, a na drugoj strani našla se momčad Slobode iz Slakovca, međimurskog županijskog prvoligaša. Sloboda je slavila s uvjerljivih 3-0, a pogotke za klub iz Slakovca postigli su Vrbanec (dva) i Srnec.

Na ovoj utakmici su dvojica novopridošlih igrača upisala prvi nastup za Nedelišće, Nenad Hanc koji je stigao iz ludbreške Podravine te Patrik Kolarić prošle jeseni nastupao za austrijski Stefri iz Oberdorfa. Što se odlazaka tiče, Ivan Kostelac se nakon samo četiri mjeseca u našem klubu vratio u Varteks iz Varaždina, dok je Ivan Jarić pronašao angažman u njemačkom niželigašu.

NK Nedelišće: D. Novak, Vojnović, Kolarić, N. Pintarić, Posavec, M. Novak, Cindrić, Levačić, Marčec, Golubić, Hanc (još su igrali: Vizinger, Smrtić, T. Pintarić)