U subotu protiv Tehničara

Ljetni pripremni period momčad Nedelišća završit će prijateljskom utakmicom protiv Tehničara iz Cvetkovca, kluba iz 4. NL Koprivnica-Bjelovar-Virovitica i prvaka te lige u posljednje dvije sezone. Bit će ovo za naše igrače posljednja, a ujedno i najjača provjera snage prije prvih službenih utakmica i napornog rasporeda na početku sezone.

Prošli vikend Nedelišće je u subotu svladalo Slavoniju 7:2 i u nedjelju osvojilo 2. mjesto na turniru u Pušćinama nakon pobjede nad domaćinom 2:1 i poraza od Centrometala 0:3. Iscrpljujući raspored po sparnom vremenu iznijela su tek 15-orica nogometaša, a maksimalnu minutažu od 210 minuta odradila su šestorica igrača.

Prijateljska utakmica između Nedelišća i Tehničara odigrat će se 11. kolovoza (subota) s početkom u 18:00 sati na SRC-u Trate u Nedelišću.