Slavonija ispraćena sedmicom, pet golova Mesarića

U trećoj prijateljskoj utakmici na pripremama za novu sezonu u Nedelišću je gostovala Slavonija iz Sladojevaca, virovitičko-podravski županijski prvoligaš. Prvo poluvrijeme, ali i utakmicu u cjelosti, obilježio je Danijel Mesarić koji je lako dolazio u izgledne prilike za pogodak i čak pet puta zatresao protivničku mrežu.

Golijadu je započeo u 11. minuti, nastavio glavom u 27. minuti nakon ubačaja Karla Hajdinjaka, u razmaku od pet minuta postiže još dva pogotka, dok je peti stigao u 39. minuti kad je efektnim lobom zabio za 5:0. U posljednjim trenucima prvog dijela pogodak za 6:0 postiže Dejan Slunjski - udarcem s centra igrališta!

Nedelišće sedmi pogodak postiže u 53. minuti kad na asistenciju Mesarića loptu u mrežu posprema Nino Vizinger. Sladojevčani su poraz ublažili golovima u 60. i 77. minuti za konačnih 7:2. Naša momčad u nedjelju (5. kolovoza) igra na turniru u Pušćinama, u polufinalu protiv domaćina u 14:30 sati.

NK Nedelišće - NK Slavonija (S) 7:2 (6:0)
Igralište: SRC Trate, Nedelišće / Gledatelja: 70
Sudac: Rodrigue

Strijelci: 1:0 Mesarić 11', 2:0 Mesarić 27', 3:0 Mesarić 31', 4:0 Mesarić 32', 5:0 Mesarić 39', 6:0 Slunjski 45', 7:0 Vizinger 53', 7:1 60', 7:2 77'

Nedelišće: Kocijan, Vrček, Vibovec, Brlenić, Martinović, Filipović, Slunjski, Mesarić, Hajdinjak, Marciuš, Vizinger (još su igrali: od 46. Paman, Međumurac)