Hrvatski kup: Opet Sloga (NG) dolazi u Nedelišće

Uz nazočnost predstavnika klubova i članova Povjerenstva za natjecanje HNK-a danas je u Zagrebu održan ždrijeb parova i domaćina utakmica pretkola Hrvatskog nogometnog kupa za sezonu 2018./2019.

Utakmice su na rasporedu 29. kolovoza u 16:00 sati, a pobjednici pretkola nastavljaju natjecanje u šesnaestini finala (26. rujna), a parovi se određuju na osnovu koeficijenta uspješnosti klubova u natjecanju u zadnjih 5 godina u Kupu., piše hns-cff.hr.

Kuglice su odlučile da će u Nedelišću gostovati Sloga iz Nove Gradiške, a s kojom smo se u ovoj fazi natjecanja susreli i u sezoni 2015./2016. Sloga napreduje iz godine u godinu, tada su tek ušli u 1. ŽNL, a sada su novi član 3. HNL - Istok.

Prije tri godine završilo je pobjedom Sloge nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca, dok je sama utakmica bila puna preokreta. Nakon 90 minuta bilo je 2:2, Nedelišće je vodilo od 103. minute, Sloga izjednačila u 115. i zatim bila preciznija s 11 metara.