Trnovec svladan rezultatom 3:1

U prvoj prijateljskoj utakmici na pripremama za sezonu 2018./2019. u Nedelišću je gostovao županijski drugoligaš Trnovec. Naša momčad dobro je ušla u susret, pa već na početku Marko Bađari u izglednoj prilici šalje loptu preko vratiju. Od 6. minute 1:0 za Nedelišće, strijelac je bio Dejan Slunjski na asistenciju Tonija Capana.

Idući pokušaj uslijedio je u 32. minuti, vratar gostiju prekršajem zaustavlja Capana, a Slunjski iz slobodnog udarca dobro gađa, ali ipak za malo neprecizno. Povećanje vodstva stiže u 39. minuti kad na dodavanje Marka Bađarija za 2:0 zabija Slunjski. U 45. minuti Slunjski je uposlio Capana koji iz okreta puca pored gola.

U 49. minuti Marko Hruško je strijelac za Trnovec i smanjenje zaostatka, no već u 53. minuti Nedelišće opet ima vodstvo od dva pogotka razlike. Slunjski je proigrao Luku Brlenića koji se odlično snašao i pogodio za 3:1. Nakon toga još je udarcem izvan šesnaesterca pokušao Mladen Filipović, ali lopta odlazi izvan okvira gola.

NK Nedelišće - NK Trnovec 3:1 (2:0)