Rezultati mlađih uzrasta i veterana (31.03.-05.04.2018.)

Odigrano je 13. kolo Kvalitetne lige ŠN MNS-a, odnosno prvo u proljetnom dijelu nakon što je 12. kolo odgođeno zbog vremenskih neprilika. Protivnik najmlađima bila je ŠN D. Kraljevec/Goričan, jedinu pobjedu ostvarili su limači, poraz su upisali mlađi pioniri, dok je utakmica starijih pionira odgođena. Na početku proljetnog dijela poraz su upisali i juniori koji su u gostima kod ŠN Zelenko vodili 0:2 pa izgubili 5:2.

Težak poraz u najvećem derbiju prvenstva pretrpjela je i veteranska momčad na gostovanju u Novom Selu Rok kod Omladinca. Domaći su poveli već u 15. minuti, samo nekoliko minuta kasnije nisu iskoristili kazneni udarac, a pobjedu su potvrdili drugim pogotkom kojeg su postigli u zadnjim trenucima utakmice. S takvim raspletom vrlo je izgledno da neće uspjeti obraniti prošlogodišnji naslov prvaka, no uvijek postoji mogućnost da će Omladinac kiksati u narednim utakmicama.

Rezultati:

U-10:
Goričan: D. Kraljevec/Goričan - Nedelišće 0:3

U-12:
Hodošan: D. Kraljevec/Goričan - Nedelišće 3:1

U-14:
Palinovec: D. Kraljevec/Goričan - Nedelišće (odgođeno)

U-17:
Domašinec: Zelenko - Nedelišće 2:5

Veterani:
Novo Selo Rok: Omladinac - Nedelišće 2:0

Poredak:

U-10: Sloga (Č) 36, Petica 31, Dinamo (D) 30, Mladost Komet 28, Međimurec 21, Mala Subotica 18, For 18, Sv. Juraj na Bregu 12, D. Kraljevec/Goričan 9, Omladinac/Sloboda 6, Nedelišće 6, Graničar/Vidovčan 0 bodova

U-12: Dinamo (D) 34, Sloga (Č) i Mala Subotica 28, Mladost Komet 27, Petica 20, Omladinac/Sloboda 19, Sv. Juraj na Bregu 18, D. Kraljevec/Goričan 15, Međimurec 10, For 7, Nedelišće 4, Graničar/Vidovčan 1 bod

U-14: Dinamo (D) 36, Graničar/Vidovčan 25, Petica 24, Mala Subotica i Mladost Komet 22, Međimurec 19, Omladinac/Sloboda 18, Sloga (Č) 16, For 13, Sv. Juraj na Bregu 6, Nedelišće 3, D. Kraljevec/Goričan 0 bodova

U-17: Mladost Komet 36, Sveti Martin 33, Rudar 27, Graničar/Vidovčan 21, Zelenko 16, Nedelišće 15, For 14, Mala Subotica i Sloga (Č) 13, Sv. Juraj na Bregu 6, Naprijed 5, Petica 4

Veterani: Omladinac (NSR) 22, Nedelišće 18, Sokol 15, Pobjeda i Hajduk (B) 10, Sloboda (S) 7, Šenkovec 6, Omladinac (M) 4 boda

Raspored:

U-10:
Nedelišće: Nedelišće - Dinamo (8. travnja, nedjelja, 10:00 sati)

U-12:
Nedelišće: Nedelišće - Dinamo (7. travnja, subota, 10:00 sati)

U-14:
Nedelišće: Nedelišće - Dinamo (8. travnja, nedjelja, 11:15 sati)

U-17:
Strahoninec: Nedelišće - Sloga (Č) (12. travnja, četvrtak, 20:00 sati)

Veterani:
Nedelišće: Nedelišće - Šenkovec (9. travnja, ponedjeljak, 16:30 sati)

(Promjene termina ili mjesta odigravanja, kao i obavijesti o eventualnim odgodama, ukoliko do istih dođe, bit će pravovremeno objavljene unutar ovog članka!)